Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Kişisel Tanıtım, Özgeçmiş PHP Script (Ücretsiz)

nexus

TFC Kullanıcısı
TFC Puanı
18
Dün gece sıkılınca kodladığım bir Özgeçmiş, CV için kullanılabilir olan PHP Script'i paylaşacağım. Php'den daha çok Html demek daha doğru olur.

Gelişime açık üyelik sistemi, admin paneli ve veritabanı gibi geliştirmeler yapabilirsiniz.

Boş vakit buldukça geliştireceğim gelişimleri buradan paylaşırım. Önerileriniz varsa o yönde geliştirebilirim.

Gündüz ve Gece teması olarak iki ayrı renk seçeneği ayarladım.
Sol alttaki butondan ister beyaz tema ister dark tema kullanabilirsiniz. İlk açılışta direkt dark mode açmaktadır.

Demo:
https://nexusscript.com.tr/ozgecmis

Demoya buradan bakabilirsiniz.

Ekstra resimleri:

Screenshot - 2024-05-17T103236.599.png

Screenshot - 2024-05-17T213319.202.png

Adsız.png

Dosyaları ek'te bırakıyorum ayrıca link de bırakıyorum indirmek için.
Link: https://dosya.co/rwcf1jikz9dc/ozgecmis.zip.html

24 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Dün gece sıkılınca kodladığım bir Özgeçmiş, CV için kullanılabilir olan PHP Script'i paylaşacağım.

Gelişime açıktır. İstediğiniz yönde geliştirebilirsiniz.

Boş vakit buldukça geliştireceğim gelişimleri buradan paylaşırım. Önerileriniz varsa o yönde geliştirebilirim.

Admin paneli ekledim, artık daha kolay ve basit şekilde bilgileri değiştirebilirsiniz.

Demo:
https://nexusscript.com.tr/phpozgecmis

Demoya buradan bakabilirsiniz.

www.siteadresiniz.com/admin
Yazarak panele ulaşabilirsiniz

Bilgiler:
admin
admin1

Admin Paneli Resimleri:

Adsız.png

Adsız1.png

Dosyaları ek'te bırakıyorum ayrıca link de bırakıyorum indirmek için.
Link: https://dosya.co/f3imbna58jpc/phpozgecmis.zip.html

Ekli dosyalar

• ozgecmis.zip
    7.6 KB · Görüntüleme: 13
  • phpozgecmis.zip
    167.1 KB · Görüntüleme: 12
Elinize emeğinize sağlık @nexus fakat demo çalışmıyor gibi sanki? Tekrar kontrol edebilir misiniz?

Bir scriptin ücretsiz bir şekilde yazılıp dağıtıldığına uzun yıllardır şahit olmamıştım açıkçası. Birçok kişi bu scripti nasıl yazdım, eğitimini satıyorum hazır mısınız? Diye başlık dahi açabilirdi :) Eline, emeğine sağlık teşekkür ediyorum şahsım adına. Teknoloji Forum ailemizde paylaşıyor olman ayrıca mutluluk verici, gelişmeleri seve seve takip edeceğim.

Aynı zamanda scriptin demosunda muhtemelen sorun var @Sercan dediği gibi, düzenleme süreniz dolmuş olabilir fakat altına cevap olarak link bırakabilirsiniz. :)

@Sercan @Tevfik
Teşekkür ederim. Ücretli versiyonlarında admin paneli falan var sanırsam. Geliştirirken sql ve admin paneli gibi kısımları da ayarlayacağım. Hiç uyumadığım için kaçırmışım demo kısmını sonra da uyuya kalmışım. Düzelttim şuan çalışıyor olması lazım. 😁

@Sercan @Tevfik
Teşekkür ederim. Ücretli versiyonlarında admin paneli falan var sanırsam. Geliştirirken sql ve admin paneli gibi kısımları da ayarlayacağım. Hiç uyumadığım için kaçırmışım demo kısmını sonra da uyuya kalmışım. Düzelttim şuan çalışıyor olması lazım. 😁
Evet şimdi açıldı demo, naçizane fikrim scripti geliştirebildiğiniz kadar geliştirin derim ardından footer kısmına silinmeyecek şekilde copyright eklemeniz süper olur. Bu şekilde nexusscriptin duyulmasına çok daha fazla olanak sağlamış olursunuz.

Evet şimdi açıldı demo, naçizane fikrim scripti geliştirebildiğiniz kadar geliştirin derim ardından footer kısmına silinmeyecek şekilde copyright eklemeniz süper olur. Bu şekilde nexusscriptin duyulmasına çok daha fazla olanak sağlamış olursunuz.
Evet dediğiniz mantıklı onu şifreleme ile yapabilirim sanırım kod silinirse de sayfa açıklamayacak şekilde düzenleyebilirim deneyeceğim. Öneriniz için teşekkürler.

Evet dediğiniz mantıklı onu şifreleme ile yapabilirim sanırım kod silinirse de sayfa açıklamayacak şekilde düzenleyebilirim deneyeceğim. Öneriniz için teşekkürler.
Rica ederim elinize emeğinize sağlık, oldukça başarılı bir iş çıkacağından hiçbir şüphem yok :)

Gerçekten güzel olmuş hocam kullanmak isterim kaydedeyim dursun lazım olur :)
Elinize emeğinize sağlık.

Gerçekten güzel olmuş hocam kullanmak isterim kaydedeyim dursun lazım olur :)
Elinize emeğinize sağlık.
Teşekkür hocam biraz daha geliştirdim aslında sql ayarladım veritabanı bağlantısıyla sayfa içeriğini oradan alacak şekilde yaptım. Şuan da admin paneli hazırlıyorum yüksek ihtimal 1 saate falan bitmiş olur ama konuda düzenleme yapamıyorum nasıl güncelleyebilirim.

Teşekkür hocam biraz daha geliştirdim aslında sql ayarladım veritabanı bağlantısıyla sayfa içeriğini oradan alacak şekilde yaptım. Şuan da admin paneli hazırlıyorum yüksek ihtimal 1 saate falan bitmiş olur ama konuda düzenleme yapamıyorum nasıl güncelleyebilirim.
@Tevfik kardeşim konuda düzenleme için ilgilenirsen sevinirim 😊

Ücretsiz PHP Script diye aratırsanız bulabilirsiniz.
Birçok script w*rez olarak dağıtılıyor. Yapımcılarının çoğunu biliyorum. R10, wmaracı ve webmastersitesi gibi platformlarda birçok scriptin hâlen satış konusu durur. Piyasadan çok fazla kişi uzaklaştı ve dağıtanlar ise kendi bloglarında dağıtıyor (bahsettiğim şey forum siteleri idi aslında).

@Tevfik kardeşim konuda düzenleme için ilgilenirsen sevinirim 😊
Sizi kesinlikle tenzih ediyorum fakat sonradan gelip konusunu düzenleme çalışan art niyetli kişi olursa ve h*cklink basarsa diye alındı bu önlem, lütfen şahsi algılamayın. Konu içerisinde direkt olarak yine belirtebilirsiniz çok mutlu olurum☺️🙏🏻

Ücretsiz PHP Script diye aratırsanız bulabilirsiniz.
Valla şuan geliştiriceğim yönde modern bir arayüze sahip ücretsiz bulmak zor. Ücretsizlerin çoğu 2018 veya daha eskiden kalma yenileri varsa da onlara tema giydirilmiş halleri ama onlarda sorunsuz olmuyor genelde. Şuan ki hali biraz basit ama geliştirdiğim hali normalde envato gibi yerlerde satılan ücretli script'lere benzer olacaktır. Tabi yandex üzerinden her türlü nulled araması yaparak bulunuyor ona bir şey diyemem.

Sizi kesinlikle tenzih ediyorum fakat sonradan gelip konusunu düzenleme çalışan art niyetli kişi olursa ve h*cklink basarsa diye alındı bu önlem, lütfen şahsi algılamayın. Konu içerisinde direkt olarak yine belirtebilirsiniz çok mutlu olurum☺️🙏🏻
Eğer olursa Sercan beye özelden konu içeriğini güncellenmiş şekilde gönderirim düzenleme yapabiliyorsa direkt kopyala yapıştır şeklinde yapabilir kolay olur hem

Konuyu Kimler Okuyor

Geri