Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Kişisel Tanıtım, Özgeçmiş PHP Script (Ücretsiz)

Eğer olursa Sercan beye özelden konu içeriğini güncellenmiş şekilde gönderirim düzenleme yapabiliyorsa direkt kopyala yapıştır şeklinde yapabilir kolay olur hem
Anlayışınızdan dolayı çok teşekkür ederim aynen @Sercan ile iletişime geçersiniz kendisi elinden geleni mutlaka yapacaktır, aynı zamanda ben de merak ettim tasarımı nasıl bir şey bekliyor yeni arayüzde merak içerisindeyim :)

Anlayışınızdan dolayı çok teşekkür ederim aynen @Sercan ile iletişime geçersiniz kendisi elinden geleni mutlaka yapacaktır, aynı zamanda ben de merak ettim tasarımı nasıl bir şey bekliyor yeni arayüzde merak içerisindeyim :)
Beklentiyi biraz arttırdım galiba 😁 güzel bir şeyler çıkartmayı deniyorum, admin paneli kısmında görünüşten çok işleve önem verdim zaten admin panelini sayfayı ziyaret edenler görüntülemeyecek. Onun dışında da ilerletiyorum bakalım.

Konu @nexus kullanıcımız tarafından bugün itibari ile güncellenmiştir. Güncel ek dosya phpozgecmis olarak geçmektedir, elinize emeğinize sağlık. Daha da güzel bir halde şu an script, her canınız sıkıldığında eminim çok daha başarılı işlere imza atacaksınız :)

Konuyu Kimler Okuyor

Geri