Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Windows Xbox uygulamasında oturum açınca otomatik olarak Windows işletim sistemindeki hesaplardada oturum açıyor mu?

pantherlevo

TFC Kullanıcısı
TFC Puanı
1
Merhaba. Merak ettiğim bir şey var bilen söyleyebilir mi şu anda kullandığım windowsda bir Microsoft hesabı yok yani oturum açmadan Windows kullanıyorum.
Şimdi soruya gelelim Windows Xbox uygulamasıda Microsoft'un biliyorsunuz Windows Xbox uygulamasında oturum açınca kendi kullandığım Windows işletim sisteminde de oturum açıyor mu yoksa sadece Xbox'ta mı oturum açıyor bilen yardımcı olabilir mi?

Çünkü benim Microsoft hesabım var ama ben Windows'u oturum açmadan kullanıp öyle Xbox hesabında oturum açıp öyle kullanmak istiyorum ondan soruyorum mümkün mü diye.
@Ayşegül

Giriş yaparken sadece uygulamada mı yapılsın diye bir soru soruyor diye hatırlıyorum, eğer sadece uygulama seçerseniz yerel bilgisayarda giriş yapmaz bir tek microsoft store ve xbox'da giriş yapar diye biliyorum.

@nexus adlı arkadaşımızın bahsettiği gibi sadece uygulama için izin verdiğiniz takdirde bilgisayarınıza şifre vb şeyler koymuyor. İlk girişte size bunu soruyor nasıl hareket edeyim diye.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri