Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Merhabalar

Kerem

TFC Kullanıcısı
TFC Puanı
3
Merhabalar, ismim Kerim ama yıllardır forumlarda Kerem kullanıcı adını kullandığım için buradaya da Kerem kullanıcı adıyla üye oldum. Çok uzun sürelerdir forumlarla ilgileniyorum, benim ki bir uğraş, hobi ya da eğlence aslında. Birazda geçmişte ki bilgilerin kaybolmaması için uğraş arıyorum kendime. Her zaman aktif olabilirim diye söz vermeyeyim ama fırsat buldukça gelip konu, yorum vs. gibi nerde faydam olacaksa katkıda bulunmaya çalışacağım. Alan adı çok güzel, kısa sürede çok güzel yerlere geleceğine eminim, tek dikkat edilmesi gereken diğer forumlar gibi kopyala-yapıştır ve çöp konulardan uzak durmak. Herkese keyifli forumlar, zamanla daha çok tanışırız.

Merhaba Kerim,

Teknolojiforum’a hoş geldin! Katılımın için çok teşekkür ederiz. Bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşacağın için heyecanlıyız. Forumumuzda keyifli vakit geçirmeni ve burada yeni şeyler öğrenirken aynı zamanda eğlenmeni dileriz. Soruların, önerilerin veya paylaşmak istediğin herhangi bir şey olursa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geç.

Tekrar hoş geldin ve burada harika zamanlar geçireceğimize eminiz!

Saygılarımızla, Teknolojiforum Ekibi

Hoşbuldum teşekkür ederim. 🙏

@Kerem hoş geldin sefalar getirdin, bizim jenerasyon forumlardan kopamıyor diyeceğim ama genç kardeşlerimde bizden daha çok istek var, bunlardan bir tanesi @kemalettin oldukça ilgili birisi.

Ne zaman gelirsen gel her daim kapımız sana açıktır.

Hoşbuldum @Tevfik teşekkür ederim. 🙏

Her şey zamanla olacak, doğru adımlarla en güzel yolları yürüyor olabilmemiz dileğimle.

Eksik olmayın; sağ olun, var olun.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri