Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Anket Hangi Sunucu Firmasını Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Sunucu Firmasını Tercih Ediyorsunuz?

• Turhost

Oy: 2 40.0%
  • Güzel hosting

Oy: 2 40.0%
  • Netinternet

Oy: 0 0.0%
  • Türkticaret

• Natro

• İsimtescil

• Wordpress

• Radore

Oy: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Güzel düşüncelerinizden dolayı asıl ben teşekkür ederim @nexus fakat yeni açmış olduğunuz şirkette, test edip yorum yapmam için dâhi olsa emeğinizin karşılığını vermek isterim. Ne kadar uzun bir yoldan gittiğinizin farkındayım, sizi çok iyi anlıyorum :)

Teknoloji Forum'u yeni kurdum fakat insanların bu platform içerisinde özgürce / rahatça hareket edebilmeleri için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Sizler de aklınıza takılan veya sorulan, paylaşılan yazılar içerisinde fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. :)

@nexus kurulum yapıldığında sizden rica etsem beni de etiketler misiniz konu altına? Ben de incelemek isterim projenizi :)

@Sercan Tabii ki, kurulum tamamlandığında sizi de etiketleyeceğim. Destek ve ilginiz için tekrardan teşekkür ederim :)

@Sercan Tabii ki, kurulum tamamlandığında sizi de etiketleyeceğim. Destek ve ilginiz için tekrardan teşekkür ederim :)
Rica ederim @nexus bu konularda @Tevfik bey gerçekten büyük destek veriyor ve çevresi çok geniş. Hepsi internet sitesine sahip olduğundan teknoloji foruma birçok arkadaşı bu yüzden gelmiyor sanırım :D

Konuyu Kimler Okuyor

Geri