Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Tavsiye Apple ile Uyumlu Akıllı Saat Önerisi Olan Var mı?

Furkan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
3
Selamlar.
iPhone cihazım ile uyumlu çalışabilen bir akıllı saat önerisi istiyorum. Apple Watch alacak bütçem yok, pekte hoşuma gitmiyor açıkçası.
Şarjı iyi gidebilecek ve gelen çağrıları, mesajları, bildirimleri görebileceğim bir akıllı saat önerisi olan var mı?

Selam @Furkan bey, akıllı saat olarak Mi Watch tavsiye ederim onlar haricinde samsung galaxy watch biraz pahalı gelebilir sanırım? Eğer çok bir fonskiyonu olsun istemiyorsanız honor ürünlerini tavsiye ederim 7 ile 10 gün arasında şarjı giden akıllı saatleri mevcut

Selam @Furkan bey, akıllı saat olarak Mi Watch tavsiye ederim onlar haricinde samsung galaxy watch biraz pahalı gelebilir sanırım? Eğer çok bir fonskiyonu olsun istemiyorsanız honor ürünlerini tavsiye ederim 7 ile 10 gün arasında şarjı giden akıllı saatleri mevcut
Peki örneğin Honor veya Xiaomi ürünleri iPhone ile uyumlu mudur?
Mesela Huawei'nin saatleri hoşuma gidiyor ama tam uyumlu değil diyorlar.

Aslında entegreli saat almak çok daha mantıklı, Apple kullanıyorsanız kesinlikle Apple Watch saatini tavsiye ederim. Sevmiyorsanız elbette saygı duyarım :) @Sercan beyin tavsiyeleri de oldukça güzel. Benim de tercihlerim arasında aslında Garmin var, aklımda bir modeli var onu satın almayı düşünüyorum.

Peki örneğin Honor veya Xiaomi ürünleri iPhone ile uyumlu mudur?
Mesela Huawei'nin saatleri hoşuma gidiyor ama tam uyumlu değil diyorlar.
Elbette uyumludur, fakat tüm fonksiyonları çalışmayabilir doğru söylüyorlar. Açıkçası bunu test etmedim, test eden kişiler; negatif ve pozitif yönlerini yazarlarsa harika olur.

Apple ile uyumlu olarak çalışan Garmin önerebilirim. Çok güzel modeller var arasında.

Ben GT2 kullanıyorum ancak Apple ile ne yazık ki uyumlu değil. Senkronize oluyor ancak bildirimler konusunda destek vermiyor.

GT3'de bile sıkıntı yaşayanlar var.

Aslında entegreli saat almak çok daha mantıklı, Apple kullanıyorsanız kesinlikle Apple Watch saatini tavsiye ederim. Sevmiyorsanız elbette saygı duyarım :) @Sercan beyin tavsiyeleri de oldukça güzel. Benim de tercihlerim arasında aslında Garmin var, aklımda bir modeli var onu satın almayı düşünüyorum.
Aklındaki model nedir?

Aklındaki model nedir?
Tabii ki de bu;
IMG_7302.jpeg

IMG_7303.jpeg

Konuyu Kimler Okuyor

Geri