Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Ad Break ile Tanışın: Instagram'da Zorunlu Reklam İzleme Dönemi Başlıyor

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43

1717416985173.png

Instagram "Ad Break" Özelliğini Test Ediyor​

Geçilemeyen Reklamlar Geliyor​

Instagram, "Ad Break" adlı yeni bir özelliği test etmeye başladı. Bu özellik, kullanıcının tarama deneyimini kesintiye uğratarak, akışlarında gezinmeye devam edebilmeleri için bir reklamı en az 3-5 saniye izlemelerini gerektiriyor.

3-5 Saniye Süren Reklamlar​

Sosyal ağ platformunda çok sayıda kullanıcı, Instagram’ın akışa atlanamayan reklamlar getirecek "Reklam Arası" özelliğini test ettiğini belirtiyor. Bu reklamlar 3-5 saniye arasında sürecek ve geçilemeyecek.

Kullanıcı Deneyimi​

Reklamları görmeye başlayan kullanıcıların paylaştığı ekran görüntülerine göre, bu reklamlar fotoğraflar veya hikayelere bakarken çıkacak ve Instagram’ı kullanmaya devam edebilmenin tek yolu bu reklamları izlemek olacak.

Test Süreci​

Instagram, insanların yeni reklam formatına nasıl tepki verdiğini anlamak için şu anda az sayıda kullanıcıyla testlerini sürdürüyor. Reklam Arası özelliğine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı ve geçilemeyen reklamların tüm hesaplara ne zaman uygulanacağı belli değil.

Buyur buradan yak :) Seri premium gelsin de alalım.:p

İnstagram ne zaman premium satacak diye bekliyordum. :D

Çok bekler derimde premium çıksın alacak olanlar tabi olacaktır. Gel gelelim hangi bir ürüne premium alcağımız. Şimdi saymaya kalksam mesajdaki harfler yetmez. Sonuçta mod lu reklamsız apk larda mevcut.

Ürün biz olduğumuz sürece her zaman bu tarz sonuçlar çıkacak. Instagrama birçok kişi ticari bakıyor, birçok kişi eğleniyor vs. instagram bu sefer diyor ki bunların neden karşılığı olmasın? :)

Çok bekler derimde premium çıksın alacak olanlar tabi olacaktır. Gel gelelim hangi bir ürüne premium alcağımız. Şimdi saymaya kalksam mesajdaki harfler yetmez. Sonuçta mod lu reklamsız apk larda mevcut.
Dışarıdan kullanacağın orijinal olmayan her yazılım güvenlik konusunda önemli bir tehdittir.

Premium dediğimiz şey zaten mantıken META VERIFY olarak satılıyor. Reklamsız gezme eklerler olur biter.

@Tevfik güzel bi söz vardır.

if you don't pay the product you are the product

Dışarıdan kullanacağın orijinal olmayan her yazılım güvenlik konusunda önemli bir tehdittir.

Premium dediğimiz şey zaten mantıken META VERIFY olarak satılıyor. Reklamsız gezme eklerler olur biter.

@Tevfik güzel bi söz vardır.

if you don't pay the product you are the product

Sonuçta metanında bir güvenilir yanı yok.

@Kreathex kesinlikle çok güzel bir söz, hoşuma gitti :)

Sonuçta metanında bir güvenilir yanı yok.
Böyle bakarsak hiç bir şeyin güvenilir bir tarafı yok. Fakat meta'nın aldığı bile ile X bir yazılım korsanının aldığı bilgi bir olmuyor. Meta gidip senin bankanı boşaltmaz ama .apk'daki bir virüs ile ruhun bile duymadan bütün banka hesapların boşaltılabilir.

Tabi ki de benim haddime değildir kullanma demek veya her .apk virüslüdür demek.

Kişisel tercihtir. İsteyen istediğini kullanmakta ve sonuçlarını kabul etmekte özgürdür.

Tamam reklam bu tip firmalar ve bizler için önemli gelir kaynağı ama bazen b...k çıkarıyorlar. Facebook da olduğu gibi, YouTube da bunu bilmiyorum çünkü Premium Hesap var çocukların Tabletleri Eşimin Cep telefonu TV den dolayı Premium Aile paketi var 😁 oradaki reklamları görmüyorum. Neyse denesinler bakalım...

Beni bu videoları izlemeye mecbur bırakıyorlar, benim üzerimden para kazanıyorlar. Peki para kazanma yöntemini neden aktif hâle getirmiyorlar?

Instagramda hediye gönder seçeneği 5K takipçi de açılıyor, peki şartları nedir? Ücretsiz mavi tik alma ile hemen hemen aynı şartlara sahip, maalesef.

Sinirlendim ama bu habere ne kadar saçma sapan şeylerle bizi alt ediyorlar eee videoyu izletene para verecekler mi? Tabii ki hayır.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri