Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Soru Açılışımıza Özel Neler Hediye Edebiliriz?

Sercan

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
Hoş geldiniz Teknoloji Forum ailesine, internet sitemiz şu an yeni oluşum içerisinde ve siz değerli aile üyelerimize hediyeler vermek istiyoruz.

Aklınıza gelen tüm fikirleri paylaşabilirsiniz. Oyun, klavye seti, mouse, telefon aksesuarları, yemek çeki vb. aklınıza gelen her şeyi yazabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi lütfen beyân etmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımla.
Teknoloji Forum
Sercan

Alışveriş sitelerinden kupon çek gayet iyi olur
Ahmet bey ilginizden dolayı teşekkür ederim. Online alışveriş sitelerinden hediye çekleri kesinlikle çok daha mantıklı, katılıyorum. Fakat alternatif düşüncelere de burada yer vermek isteriz.

Bence; teknolojiforum yazan kup bardak güzel olurdu 🙂

Kupa bardak işi de çok güzel fakat bunu çekilişle değil de devamlı internet sitemizde yer alan kullanıcılarımıza hediye olarak gönderebiliriz :)
Ozaman bana bir adet ayırın :) bana verebilirsiniz o hediyeyi :D

Yaptırdığımız zaman sözümüz olsun ilk size göndereceğiz bardağı, bu fikir benim aklıma yattı @Tevfik ile görüşmem lazım bu konuyu :)
Yaptırırken Bana da haber verirmisiniz. Kendim içinde Yaptıracagım sizin yaptırdıgınız yerden. Konu ile ilgili internette çeşitli siteler var orada yaptırabilirsiniz ben henüz denemedim hiç birini. Çeşitli fiyatlandırmalar mevcut tabi.

Yaptırırken Bana da haber verirmisiniz. Kendim içinde Yaptıracagım sizin yaptırdıgınız yerden. Konu ile ilgili internette çeşitli siteler var orada yaptırabilirsiniz ben henüz denemedim hiç birini. Çeşitli fiyatlandırmalar mevcut tabi.
Tabii, bu konu hakkında detaylı bilgiyi size özelden ileteceğim. Geçmiş zamanlar ben de kendi adıma birkaç yerden sipariş vermiştim online fakat çok soluk duruyordu ve bardakları elimde yıkamama rağmen çok fazla renkleri kayboldu.

Yaşadığım yerde iki arkadaşım var yanlarına belki giderim haftaiçi kendilerinden örnek alırım, kalitesine bakarım ve duruma göre size tavsiye ederim/tavsiye etmem.

Bence de kupa bardak mantıklı bende yerimi alayım şimdiden

Konuyu Kimler Okuyor

Geri