Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Duyuru Yakın Zamanda Çekiliş Yapacağız, Hediyemiz Ne Olsun?

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
TFC Puanı
63
Merhaba değerli Teknoloji Forum ailesi, yakın zaman içerisinde çam sakızı çoban armağanı misali bir hediye vermek istiyoruz çekilişle ve bu hediye ne olsun?

Bütçe aralığımız maksimum 4.000 TL kadar çıkabiliriz. Aklımda güzel bir klavye + mouse seti var, eğer size de bu fikir mantıklı gelirse yorum olarak marka/model paylaşımında bulunabilirsiniz. Alternatif olarak her türlü fikir ve düşünceye açığım.

Yarışma detayları hakkında da düşünceleriniz benim için önemli, örneğin konu bağlantısını WhatsApp durumunda paylaşması gibi? Veya alternatif sosyal ağlarda olabilir, bana en mantıklısı WhatsApp geliyor.

Teşekkür ederim.

Düşünceniz çok hoş hocam. Ama öncelikle nüfusumuzun artmasını beklemek daha mantıklı değil mi 😇?

Düşünceniz çok hoş hocam. Ama öncelikle nüfusumuzun artmasını beklemek daha mantıklı değil mi 😇?
Açıkçası kullanıcı sayımızın artması için çekiliş yapmayı düşünüyorum :) çekiliş ve güzel bir reklam çalışması ile doğru kitleye ulaşabiliriz diye düşünüyorum.

Açıkçası kullanıcı sayımızın artması için çekiliş yapmayı düşünüyorum :) çekiliş ve güzel bir reklam çalışması ile doğru kitleye ulaşabiliriz diye düşünüyorum.
Sizin düşünceniz de mantıklı hocam. Benim çekiliş teklifim Samsung Tab A9 veya Tab A9+. Bu şekilde PC kullanmayanların da dikkatini çekebilirsiniz, mesela ben bile PC kullanıcısı değilim 😇.

Sizin düşünceniz de mantıklı hocam. Benim çekiliş teklifim Samsung Tab A9 veya Tab A9+. Bu şekilde PC kullanmayanların da dikkatini çekebilirsiniz, mesela ben bile PC kullanıcısı değilim 😇.
Alternatif fikirlere her zaman açığım, elbette farklı hediye fikirleri paylaşılırsa mutlaka dikkate alırım. Teşekkür ederim öneriniz için, klavye + mouse seti bilgisayarı veya televizyonu aktif kullananlar için ideal olabilir; sizin düşünceniz de oldukça mantıklı geldi.

Bu fiyat 3 yıl önce geçerli olsaydı güzel bir telefon çekilişi yapabilirsiniz diyecektim fakat günümüzde fazla alternatif kalmıyor.

Yerinizde olsam yine de telefon çekilişi yapardım. Sponsor bulurdum ve konuyu açarken sponsorluğu yeterince belli eder, reklam çıkardım çok fazla yerde. Telefon masrafı sponsordan reklam masrafı sizden olurdu. 4 bin liraya reklam çıksanız sağlam bir platformda çok güzel geri dönüşler alırsınız.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri