Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

TeknolojiForum bildirimler gözükmüyor.

Savcı

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
3
3 adet bildirim var ama yüklenmiyor. Bildirimler boş gözüküyor.

3 adet bildirim var ama yüklenmiyor. Bildirimler boş gözüküyor.
Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz? Ekstra olarak anlık olarak;

Google Chrome, Opera, Firefox ve Microsoft Edge tarayıcılarında test edildi herhangi bir sorun görünmedi. Kısa zaman içerisinde CloudFlare ve www geçiş yaptık, çerez tutmuş olabilitesi yüksek. Temizleyip yeniden test edebilme imkanınız var mı?

Tamamdır, sizden haber bekliyorum. Ekstra bir sorun var ise ona göre önlem alabilirim. Ayrıca CloudFlare üzerinden VPN izinlerinde de sınırlama getirdim diyebilirim.

Tamamdır, sizden haber bekliyorum. Ekstra bir sorun var ise ona göre önlem alabilirim. Ayrıca CloudFlare üzerinden VPN izinlerinde de sınırlama getirdim diyebilirim.
Gizli sekmeden giriş yapınca düzeldi.

Gizli sekmeden giriş yapınca düzeldi.
Ben Edge üzerinden de test ettim ama herhangi bir sorun ile karşılaşmadım (gizli sekme olmadan, direkt giriş). VPN eklentisi mevcut mu tarayıcıda?

Ben Edge üzerinden de test ettim ama herhangi bir sorun ile karşılaşmadım (gizli sekme olmadan, direkt giriş). VPN eklentisi mevcut mu tarayıcıda?
VPN eklentisi var ama açık değil.

Anladım, gizli sekme harici hâlen hata alıyor musunuz? Sorun devam ediyor ise alternatif olarak test yapıp ona göre önlem alacağım.
Normal modda bildirimler gelmiyor. Gizli sekmedeyken bildirimleri görebiliyorum.

@Savcı Yüksek ihtimal çerezlerden dolayı, gizli sekme çerezleri kaydetmediği için gizli sekmede çalışıyor olabilir. Çerezleri temizleyip denediniz mi?
  1. Sağ üstteki üç noktaya tıklayarak "..." ayarlara giriniz. Gizlilik, arama ve hizmetler sekmesine tıklayın.
  2. "Tarama verilerini temizle" başlığı altında Temizlenecek öğeleri seç butonuna tıklayın.
  3. Açılan pencerede, temizlemek istediğiniz zaman aralığını seçin (örneğin, tüm zamanlar).
  4. Önbelleğe alınan dosyalar seçeneğini işaretleyin. İsterseniz diğer verileri de seçebilirsiniz (örneğin, medya altyapısı vs.).
  5. Temizledikten sonra kapatıp tekrar açarak test edebilirsiniz.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri