Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Duyuru Soru Alanına Otomatik Çözüldü Rank'ı Ataması Aktif

Tevfik

Yönetici
Onaylı Profil
TFC Puanı
63
Merhaba değerli Teknoloji Forum ailesi, küçük ama bizler için büyük etkisi olacak bir eklentiyi entegre hâline getirmiş bulunmaktayım. Çözüldü Rank'ı ataması nedir? Nasıl oluyor ve neden böyle bir entegrasyon gerçekleştirdim sizlere bunlardan söz edeceğim.

Teknoloji Forum içerisinde herhangi bir kategoriye girip "Tartışma - Makale - Anket ve Soru" sekmelerinden Soru'yu seçip kategoriye uygun sorunuzu sorduktan sonra X bir kullanıcımız soruya cevap verdiğinde direkt olarak aşağıdaki gibi bir görüntüye sahip olacaksınız.

xenforo-cozuldu-eklentisi.png

Konuyu açtınız, soruyu sordunuz ve konunuza yanıtlar gelmeye başladı, yukarıda görmüş olduğunuz gibi "tik"li bir çözüm seçeneği var (aşağı ve yukarı oklar ise puan vermeye yarar, bunu da alternatif bir bilgi olarak paylaşmak istedim) eğer oraya tıklarsanız tam olarak aşağıdaki gibi görüntüye sahip olursunuz ve "Soru" rankınız direkt olarak "Çözüldü" olarak atanır. Ekstra olarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.

xenforo-cozuldu-eklentisi-2.png

Bu tarz bir eklentinin en çok bizlerin işine yarayacağını düşündüm, umarım hoşunuza gitmiştir.

Diğer forum sitelerinde nasıl dururdu bilmiyorum fakat teknoloji foruma tam olarak yerinde bir eklenti elinize sağlık

Diğer forum sitelerinde nasıl dururdu bilmiyorum fakat teknoloji foruma tam olarak yerinde bir eklenti elinize sağlık
Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuzdan dolayı. Teknoloji Forum içerisinde çok fazla soru-cevap tarzında konular olacak ve bu eklenti bizim işimize çok yarayacak.

Güzel Olmuş benim de planda vardı sonra vaz geçtim 🙂 bakalım belki yine olur ilerde...

Güzel Olmuş benim de planda vardı sonra vaz geçtim 🙂 bakalım belki yine olur ilerde...
Çok teşekkür ediyorum, çok küçük ve bir o kadar da büyük bir yarar sağlayacağını düşünüyorum bu eklentinin.

Birçok forumda sırf bu yüzden moderatörler dakikalarca uğraşıyorlar, bu tarz bir eklenti işimizi çok kolaylaştırır.

PWA yi Aktif edersen de iyi olur kardeşim. Kısayol uygulamasını kurarız cihaza daha kolay erişim olur.

Katılıyorum bu platformda ileride çok büyük ihtiyaç haline gelcekti iyi ki kısa zaman içerisinde halledilmiş

Konuyu Kimler Okuyor

Geri