Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

SMF Konu İçerisinde Görüntülenme Sayısını Gösterme - Gelişmiş İstatistik

Kerem

TFC Kullanıcısı
TFC Puanı
3
tempsnip.png

Üstteki görselde en sağda dikdörtgen içine aldığım alnı eklemek için yapılan değişiklik.

Temanın Display.template.php dosyasında bulun;

PHP:
// Show new topic info here?

echo '

<div id="display_head" class="information">

<h2 class="display_title">

<span id="top_subject">', $context['subject'], '</span>', ($context['is_locked']) ? ' <span class="main_icons lock"></span>' : '', ($context['is_sticky']) ? ' <span class="main_icons sticky"></span>' : '', '

</h2>

<p>', $txt['started_by'], ' ', $context['topic_poster_name'], ', ', $context['topic_started_time'], '</p>';

Bununla değiştirin.

PHP:
// Show new topic info here?

echo '

<div id="display_head" class="information">

<h2 class="display_title">

<span id="top_subject">', $context['subject'], '</span>', ($context['is_locked']) ? ' <span class="main_icons lock"></span>' : '', ($context['is_sticky']) ? ' <span class="main_icons sticky"></span>' : '', '

</h2>

<p>', $txt['started_by'], ' ', $context['topic_poster_name'], ', ', $context['topic_started_time'], ', ', $context['num_views'], '</p>';

@Kerem sen SMF konusu açtıkça ben nostalji yaşayacağım (güzel anlamda diyorum) :)

SMF candır ama eskisi gibi destek kalmayınca talep olmuyor. Benim gibi kendi işini kendi görenler kullanıyor işte.
Eskiden SMFgenTR'den çıkmazdım, bayağı popüler bir destek platformdu fakat zamanla her şey yok oluyor.

Örneğin SMF zamanlarında en iyi ücretli yazılımda vBulletin idi 3.8x serisi devrim niteliğindeydi, aradan zaman geçti XenForo yazılımı şu an vBulletini her türlü tokatladı. Onun da sanırım pek desteği vs. yok?

@Tevfik bi'de Discourse var hocam 🙃.
Discourse VDS sunucu içerisinde çalışıyor, ücretsizler arasında en sevdiğim yazılımlardan bir tanesi diyebilirim.

Geçtiğimiz aylara kadar sermaye oluşturabilmek adına Discourse altyapılı site çok sattım :) ve teknoloji forum'u kurmuş bulunduk onlar sayesinde :)

Konuyu Kimler Okuyor

Geri