Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Nasıl Mavi Tik'li (Verify Badge) Üye Olurum?

Kreathex

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
43
TFCKONU.png

Merhabalar,
Mavi Tik (Verify Badge) almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.
Adımları sorunsuz yerine getirdiğiniz takdirde isminizin yanına mavi tik gelecektir.

İlk olarak yukarıdaki bardan ismimize tıklıyoruz. Açılan pencereden SMS ONAYI yazan sekmeye basıyoruz.

1717159625393.png

Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

1717159786299.png

İlgili bölümdeki "NUMARANI EKLE" seçeneğine tıklıyoruz ve karşımıza bir pencere açılıyor.

1717159912437.png

Açılan pencerede "Telefon Numaranızı" ve şu an sitede "Kullandığınız Şifreyi" girip Kaydet butonuna basıyoruz.

Bu aşamadan sonra karşınıza ONAY KODUNU isteyen bir pencere gelecektir. Telefonunuza gelen onay kodunu girdikten sonra mavi tik'iniz hazır duruma gelecektir.

Not: ONAY MESAJININ GELMESİ YOĞUNLUĞA GÖRE 1-2 Dakika sürebilir lütfen tekrar tekrar onay mesajı istemeyiniz.

Son düzenleme:
Son dönemlerde SMS'ler ile ilgili şikayet aldık (geç gittiğine dair) SMS şirketi ile görüşüp sizlere bu konu hakkında bilgi vermek isterim.

SMS şirketi içerisinde altyapı çalışmaları olduğundan dolayı dönem dönem SMS'lerin geç gidebileceğini üzülerek ifade ettiler. Eğer bu durum devam eder ise anlaşmamızı iptal edip alternatif bir şirket ile görüşmelere başlayabiliriz.

Yaklaşık 1-2 dakika sürdü ama sorunsuz doğruladım.

Eklediğimiz telefon numarasını yöneticiler dışında başkaları görebilir mi?

Telefon numarasını moderatörler dâhi göremez, sadece ben görebiliyorum. Birinin panele girip numaraları görebilmesi için, iPhone cihazımızı da çalması gerekiyor. Authenticator ile korunmaktadır panel.

Yönetici dışında kimse göremez. Yönetici de zaten yasal durumlarda o numaraya erişme hakkına sahip. Onun dışında içiniz rahat olabilir. Alalade biri gelip numaranızı bulamaz, göremez.

Güzel Anlatım Olmuş

SMS biraz geç geliyor, bu yüzden numaramda hata olabileceğini düşündüm. Numara yazıldığında SMS gelmiyor, numara yanlış yazılmışsa tekrar numarayı düzeltme konusunda sistem izin vermiyor.

SMS biraz geç geliyor, bu yüzden numaramda hata olabileceğini düşündüm. Numara yazıldığında SMS gelmiyor, numara yanlış yazılmışsa tekrar numarayı düzeltme konusunda sistem izin vermiyor.
Bunu sistemden düzenleyebilirim, gün içerisinde hallederim. SMS firması ile çalışmayı sonlandıracağım muhtemelen.

Merhaba Dora,

Evet sistem bir kere numara girdiğinizde onay kodunu girene kadar tekrar numara değiştirmenize izin vermiyor. Bu konuyla @Tevfik ilgilenecektir.

Onun dışında geç gelme muhabbeti konunun altında ve yorumlarda da belirtildiği üzere maalesef çalışılan sistemle alakalı bir sorun. En kısa sürede bu sorun için de aksiyon alınacaktır.

Yurtdışındaki kullanıcılar için gelişmeleri takip etmekteyim :rolleyes:

SMS firması ile yollarımızı ayıracağız. Türkiye'de ve diğer ülkelerde geçerli olabilecek SMS altyapı hizmetine geçeceğiz.

Şahıs şirketi kuracağım, kurulum tamamlandıktan sonra SMS firması ile anlaşmam çok daha kolay olacaktır.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri