Temayı Özelleştir
Özelleştirmeleri geri al
Neler yeni

Makale ⭐Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma Yöntemi ⚡ Programsız, Şifresiz 🏆 Ücretsiz

bha

TFC Kullanıcısı
Onaylı Profil
TFC Puanı
18
Selam millet!

Programsız, şifre vermeden, bir yere giriş yapmadan hesabınızda sizin takip ettiklerinizi ama karşılık vermeyenleri görmek ister misiniz?

Adımlar
  • Öncelikle https://davidarroyo1234.github.io/InstagramUnfollowers/ adresine gidiyoruz.
  • Sayfa ortasında çıkan kodu kopyalıyoruz ve bilgisayar aracılığı ile tarayıcı ile İnstagram profilimize giriyoruz.
  • Profilde sağ tıklayıp "Öğeyi Denetle" diyoruz. "Console" seçeneğine gelip kodu yapıştırıp "Enter" diyoruz.
  • Ekrana kocaman "RUN" seçeneği gelecek.
  • "Run" a tıkladıktan sonra alfabetik olarak kısa bir süre sonra hesabınızı tarayacak ve çıkartmak istediklerinizi işaretleyip sol taraftaki kırmızı butondan takipten çıkarabilirsiniz.
  • 5 adet çıkardıktan sonra hesap güvenliği için 5 dakika kadar bekliyor. Çıkartacağınız miktar az ise elle tek tek çıkartabilirsiniz.
Hadi Kolay Gelsin

Bu çok güzel bir yöntem, diğer türlü programlara/uygulamalara giriş yaparak insanlar hesaplarını tehlikeye atıyordu. Instagram için reports+ adında bir uygulama vardı 2018 yılında indirmiştim ve sorunsuz çalışıyordu.

Ardından bu uygulamayı App Store üzerinden kaldırdılar, hiç riske atmadım direkt sildim. Sonrada takip edeninde, etmeyeninde canı sağ olsun dedim ilgilenmemiştim.

• Beğen
Tepkiler: bha
Bu çok güzel bir yöntem, diğer türlü programlara/uygulamalara giriş yaparak insanlar hesaplarını tehlikeye atıyordu. Instagram için reports+ adında bir uygulama vardı 2018 yılında indirmiştim ve sorunsuz çalışıyordu.

Ardından bu uygulamayı App Store üzerinden kaldırdılar, hiç riske atmadım direkt sildim. Sonrada takip edeninde, etmeyeninde canı sağ olsun dedim ilgilenmemiştim.
Repost gelmiş geçmiş en iyi uygulamalardan biriydi. Bende çok kullanıyordum.

Ben denedim bilgisayarda opera tarayıcı kullanıyorum aşağıdaki hatayı verdi

Warning: Don’t paste code into the DevTools Console that you don’t understand or haven’t reviewed yourself. This could allow attackers to steal your identity or take control of your computer. Please type ‘allow pasting’ below and hit Enter to allow pasting.

Ardından Türkçe dile çevirdim böyle diyor

Uyarı: Anlamadığınız veya kendinizin incelemediği kodları DevTools Konsolu'na yapıştırmayın. Bu, saldırganların kimliğinizi çalmasına veya bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesine olanak tanıyabilir. Lütfen aşağıya 'yapıştırmaya izin ver' yazın ve yapıştırmaya izin vermek için Enter tuşuna basın.

Ben denedim bilgisayarda opera tarayıcı kullanıyorum aşağıdaki hatayı verdi

Ardından Türkçe dile çevirdim böyle diyor
Console bölümündeyken "allow pasting" (tırnak içi) yazıp enter'layın daha sonra tekrar yapıştırın

Mükemmel bir paylaşım teşekkürler hemen deneyeceğim.

Böyle şeyler bana gereksiz zaman kaybı olarak geliyor. Bir de hiç güvenemiyorum. Meraklısına ücretsiz olması çok iyi.

Konuyu Kimler Okuyor

Geri